Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia inne » Comodo cCloud 3.0.8.84

Comodo cCloud

3.0.8.84
narzędzia inne
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
13 MB
Aktualizacja:
04.09.2014
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
narzędzia inne
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
670 (10 w tym miesiącu)
Opis Comodo cCloud 3.0.8.84
 
 

Comodo cCloud to bezpłatne narzędzie do przechowywania danych na zewnętrznych serwerach firmy Comodo. Aplikacja działa na podobnej zasadzie jak DropBox czy SugarSync, pliki i foldery możemy kopiować i przechowywać na utworzonym wirtualnym dysku znajdującym się na komputerze, które następnie są automatycznie synchronizowane i wysyłane do serwera (przy użyciu specjalnej technologii w chmurze).

Comodo cCloud to niezbędne narzędzie do tworzenia i zabezpieczania ważnych plików, w tym dokumenty, pliki multimedialne czy inne prywatne dane użytkownika. Aplikacja idealnie nadaje się do tworzenia kopii zapasowej, udostępniania i wymiany danych pomiędzy użytkownikami, a także do synchronizacji ważnych plików tekstowych i dokumentów w pracy lub szkole.

 Użytkownik może przesyłać dane na różne sposoby – kopiując je do utworzonego wirtualnego dysku (posiadający własny wolumin), zaznaczając i przenosząc plik za pomoc metody przeciągnij i upuść lub wykonując poszczególne operacje z poziomu przeglądarki internetowej (wystarczy uprzednio zalogować się na stronę internetową i otrzymamy dostęp do specjalnego panelu). Comodo cCloud wymaga też dokonania darmowej rejestracji na stronie producenta. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook