Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia inne » ABBYY FineReader 10 Home Edition

ABBYY FineReader 10 Home Edition

narzędzia inne
Rozmiar:
110.84 MB
Aktualizacja:
22.02.2011
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows XP/Vista/7
Kategoria:
narzędzia inne
Ocena:
3.5
Oceń:
Pobrano:
10100 (47 w tym miesiącu)
Opis ABBYY FineReader 10 Home Edition
 
 
ABBYY FineReader 10 Home Edition, przeznaczony tylko do użytku domowego, rozpoznaje i przekształca dokumenty papierowe w 179 językach, a także obrazy i zdjęcia ze skanera lub aparatu cyfrowego na postać edytowalną. W najnowszej wersji oprogramowania dokładność przekształcania tekstu na formę edytowalną wzrosła o 20% (w porównaniu z poprzednią wersją). Dzięki funkcji "Szybkie zadania" do przekształcenia strony z książki na edytowalny dokument Word wystarczy tylko jedno kliknięcie.

FineReader 10 Home Edition oferuje funkcje, które pozwalają w prosty i dokładny sposób rozpoznawać zdjęcia cyfrowe, w tym m.in. nową opcję automatycznego otwierania obrazów z aparatów cyfrowych. Wprowadzono też możliwość automatycznego podziału zeskanowanych razem dwóch stron książki, w tym korekcję zniekształceń perspektywy lub rozdzielanie podwójnych stron (np. ze zdjęcia książki).

Najnowsza wersja ABBYY FineReader Home Edition oferuje również funkcję korekcji szumów. Funkcja "Edytor zdjęć" pozwala korygować zdjęcia poruszone i usuwać "szum", a także przycinać obrazy za pomocą narzędzia do kadrowania trapezowego.

Dodatkową funkcją nowej wersji ABBYY FineReader Home Edition jest możliwość zapisu przekształconych stron w formie przeszukiwanych PDF, dzięki czemu można w łatwy sposób odnaleźć te wszystkie pliki PDF które zawierają dane słowo np. "dom". Zastosowana technologia MRC pozwala nawet 10-krotnie ograniczyć rozmiar otrzymanego pliku PDF podczas zapisów w porównaniu z oryginałem, bez wpływu na jego jakość wizualną, stąd aplikacja ta idealnie sprawdza się w przypadku archiwizacji i udostępniania plików PDF.

FineReader 10 Home Edition umożliwia przekształcanie ulubionych lektur lub materiałów do nauki na format HTML. Otrzymane pliki można z łatwością edytować w komputerze i przeglądać w czytniku książek elektronicznych, bez względu na wymiary jego ekranu.

Uwaga!
Ograniczenia wersji demonstracyjnej: program działa przez 15 dni lub do 50 stron. Jednorazowo można zapisać tylko jedną stronę.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook