Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia dyskowe » UltraSearch 3.3.1

UltraSearch

3.3.1
narzędzia dyskowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
12.3 MB
Aktualizacja:
29.06.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
narzędzia dyskowe
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
3553 (93 w tym miesiącu)
Opis UltraSearch 3.3.1
 
 

UltraSearch jest darmowym programem przeznaczonym do wyszukiwania plików i folderów na komputerze. Aplikacja cechuje się błyskawicznym wyszukiwaniem różnych rodzajów plików znajdujących się na dysku twardym, a także wyświetlaniem niezbędnych informacji o plikach i katalogach (nazwa, katalog docelowy, rozmiar, rodzaj pliku).

UltraSearch wyszukuje każdy rodzaj pliku, a także bez problemów radzi sobie z wyszukiwaniem folderów. Za jego pomocą możemy błyskawicznie wyszukać zdjęcia cyfrowe, muzykę, filmy czy nawet dokumenty. UltraSearch nie indeksuje plików, które są zapisane na dysku twardym, ale osiąga dużą szybkość wyszukiwania danych dzięki współpracy z plikiem rozruchowym Master File Table (MFT) w systemie plików NTFS. Oprócz tego identyfikuje również tzw. Dowiązania twarde zwane inaczej łączami stałymi (ang. Hard link).

UltraSearch obsługuje również wyrażenia regularne i integruje się z menu kontekstowym Eksploratora Windows, który jest dostępny bezpośrednio z poziomu aplikacji. Poza tym można filtrować wyszukiwarkę i wykluczać dowolne rodzaje plików i folderów. Liste wyszukanych danych możemy wydrukować lub zapisać do pliku RTF, HTML lub CSV.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook