Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia dyskowe » SuperCopier 2.2.4.6

SuperCopier

2.2.4.6
narzędzia dyskowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
14.8 MB
Aktualizacja:
02.09.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
narzędzia dyskowe
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2720 (52 w tym miesiącu)
Opis SuperCopier 2.2.4.6
 
 

SuperCopier to niewielkie i bezpłatne narzędzie przyśpieszające kopiowanie lub przenoszenie plików. SuperCopier idealnie nadaje się do kopiowania dużych plików o rozmiarze większym niż 2GB. Działa i ukrywa się w zasobniku systemowym oraz nie integruje się z menu kontekstowym. Bez większych problemów współpracuje z Eksploratorem Windows.

Program SuperCopier bezpiecznie kopiuje lub przenosi dane, które znajdują się na tej samej bądź w osobnej partycji. Znacznie skraca czas kopiowania plików oraz całych katalogów. Posiada dostęp do rozbudowanych opcji konfiguracyjnych, za pomocą których możemy dostosować wygląd interfejsu oraz ustawić najważniejsze funkcje w programie – na przykład zaawansowane parametry buforu itp.

Użytkownicy otrzymują pełną kontrolę nad prędkością kopiowania poszczególnych plików. Oprócz tego mogą wznawiać przerwany transfer danych, obliczać prędkość kopiowania danych, a także włączyć powiadamianie o zakończeniu kopiowania. Podczas kopiowania plików za pomocą programu SuperCopier, możemy odczytać średnią prędkość transferu danych (KB/sec) oraz inne parametry i informacje odnośnie przesyłanego pliku/katalogu (rozmiar, ilość plików, aktualnie kopiowany plik).

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook