Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia dyskowe » Steganos Privacy Suite 22.0.4

Steganos Privacy Suite

22.0.4
narzędzia dyskowe
Rozmiar:
62 MB
Aktualizacja:
11.01.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 8/10
Kategoria:
narzędzia dyskowe
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
3385 (39 w tym miesiącu)
Opis Steganos Privacy Suite 22.0.4
 
 

Steganos Privacy Suite stanowi pakiet narzędzi służących do zabezpieczenia i szyfrowania plików oraz danych użytkownika. Pozwala na tworzenie wirtualnych sejfów do przechowywania danych takich jak: zdjęcia, muzyka, filmy, dokumenty itp (maksymalnie do 512 GB). Sejf otwierany jest na hasło zakładane przez użytkownika oraz  jest automatycznie zamykany przy wylogowywaniu się z komputera lub podczas hibernacji.

Zabezpieczenia obejmują również skrzynkę e-mail, na którą nakładane jest hasło dostępu. Program współpracuje z takimi klientami pocztowymi jak Outlook, Outlook Express oraz Windows Mail. Niezwykle istotnym aspektem bezpieczeństwa jest także ochrona danych, które już zostały usunięte.

Istnieje wiele narzędzi, które są w stanie szybko odzyskać skasowane pliki. Steganos Privacy Suite integruje w sobie moduł do trwałego usuwania danych z dysków twardych oraz nośników zewnętrznych. Usuwane są również ślady aktywności użytkownika na komputerze. Nie zabrakło innych ciekawych funkcji jak tworzenie silnych haseł czy wysyłanie zaszyfrowanych wiadomości e-mail za pomocą jednego kliknięcia.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook