Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia dyskowe » Soft4Boost Dup File Finder 9.5.5.281

Soft4Boost Dup File Finder

9.5.5.281
narzędzia dyskowe
Rozmiar:
15 MB
Aktualizacja:
04.06.2023
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Kategoria:
narzędzia dyskowe
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2849 (28 w tym miesiącu)
Opis Soft4Boost Dup File Finder 9.5.5.281
 
 

Soft4Boost Dup File Finder to darmowe narzędzie do wyszukiwania duplikatów plików znajdujących się na komputerze. Aplikacja wyszukuje i bezpiecznie usuwa zduplikowane pliki, zwiększając przy tym ilość wolnego miejsca na dysku twardym.

Program Soft4Boost Dup File Finder posiada nowoczesny mechanizm wyszukiwania identycznych plików znajdujących się na komputerze. Dogłębnie skanuje całą zawartość zamontowanego nośnika danych. Soft4Boost Dup File Finder wyszukuje pliki multimedialne (muzyka, filmy), graficzne oraz dokumenty zapisane w różnych formatach.

W programie znajduje się czytelny i pomocny kreator, który poprowadzi nas przez najważniejsze etapy podczas konfiguracji najważniejszych opcji związanych z wyszukiwaniem i usuwaniem zduplikowanych danych. Użytkownicy mogą dostosować wyszukiwanie danych na komputerze poprzez zignorowanie niektórych rodzajów plików i zaznaczenie odpowiednich partycji i katalogów, które będą brane pod uwagę podczas skanowania duplikatów.

Warto zaznaczyć, że programie znajdziemy dwie metody usuwania zduplikowanych plików - usunięcie danych do kosza systemowego (pozwoli przywrócić dane) oraz permamentnego usunięcia plików z dysku twardego, bez późniejszej możliwości ich przywrócenia.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook