Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia dyskowe » PC Win Booster Free 11.7.1.123

PC Win Booster Free

11.7.1.123
narzędzia dyskowe
Rozmiar:
19.7 MB
Aktualizacja:
22.07.2021
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
narzędzia dyskowe
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
3927 (77 w tym miesiącu)
Opis PC Win Booster Free 11.7.1.123
 
 

PC Win Booster Free (formalnie Soft4Boost Disk Cleaner) to bezpłatny program do oczyszczania dysku twardego ze zbędnych, nieużywanych plików. Program skanuje dogłębnie całą zawartość dysku, przeprowadza analizę danych i dokładnie oczyszcza z niego przestarzałe, szkodliwe lub nieużywane pliki i foldery.

Korzystając z programu PC Win Booster Free zachowamy na komputerze porządek i przy okazji zoptymalizujemy prace systemu poprzez usunięcie zbędnych danych, które w pewny sposób mogą wpływać negatywnie na prace komputera. PC Win Booster Free skanuje i usuwa zbędne dane w katalogach tymczasowych, oczyszcza przeglądarki internetowe, usuwa pozostałości w koszu systemowym, naprawia skróty plików oraz kasuje puste foldery.

Oprócz tego znajdziemy tez identyczne pliki, czyli zduplikowane dane – zdjęcia, dokumenty, pliki multimedialne itd. W tym celu PC Win Booster Free porównuje pliki nie tylko sugerując się samą nazwą, ale również przez ich zawartość. PC Win Booster Free zwiększa również wolną przestrzeń na dysku twardym. Warto też wspomnieć o wbudowanym module do zarządzania i usuwania aplikacji zainstalowanych w systemie operacyjnym.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook