Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia dyskowe » SSD Fresh 2022.11.06

SSD Fresh

2022.11.06
narzędzia dyskowe
Rozmiar:
2.8 MB
Aktualizacja:
04.01.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
narzędzia dyskowe
Ocena:
2.3
Oceń:
Pobrano:
13356 (177 w tym miesiącu)
Opis SSD Fresh 2022.11.06
 
 

SSD Fresh jest rozbudowanym i darmowym narzędziem do optymalizacji wydajności dysków twardych. Aplikacja posiada szereg dostępnych funkcji, które przyśpieszają pracę dysków i systemów operacyjnych. Program SSD Fresh odczytuje wszystkie nośniki danych, w tym między innymi twarde dyski SSD (Solid State Drive), pendrive i karty pamięci.

Program SSD Fresh wyświetla wszystkie niezbędne informacje o twardym dysku, czyli jego pełną nazwę, typ złącza oraz pojemność. Pokazuje też w formie graficznej ilość wolnego i zajętego miejsca na dysku. Ponadto wyposażony został w system S.M.A.R.T, który monitoruje i powiadamia o błędach znajdujących się na twardym dysku.

W aplikacji znajdziemy funkcje do optymalizacji nośników danych. Wśród nich warto wymienić opcję, która defragmentuje dyski, aby uzyskać jak najwięcej wolnej przestrzeni. Oprócz tego warto uaktywnić funkcję Windows Trim, jeśli posiadamy dysk twardy SSD, która podnośni ich żywotność i przyspiesza pracę. Należy pamiętać, że niektóre usługi w programie wymagają dysków SSD. W przeciwnym razie mogą być nieaktywne.

Uwaga:
Po pierwszym uruchomieniu programu SSD Fresh, należy dokonać bezpłatnej rejestracji w celu otrzymania darmowego klucza.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook