Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia dyskowe » SSD Fresh 2023

SSD Fresh

2023
narzędzia dyskowe
Rozmiar:
2.8 MB
Aktualizacja:
24.02.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
narzędzia dyskowe
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
15678 (171 w tym miesiącu)
Opis SSD Fresh 2023
 
 

SSD Fresh jest rozbudowanym i darmowym narzędziem do optymalizacji wydajności dysków twardych. Aplikacja posiada szereg dostępnych funkcji, które przyśpieszają pracę dysków i systemów operacyjnych. Program SSD Fresh odczytuje wszystkie nośniki danych, w tym między innymi twarde dyski SSD (Solid State Drive), pendrive i karty pamięci.

Program SSD Fresh wyświetla wszystkie niezbędne informacje o twardym dysku, czyli jego pełną nazwę, typ złącza oraz pojemność. Pokazuje też w formie graficznej ilość wolnego i zajętego miejsca na dysku. Ponadto wyposażony został w system S.M.A.R.T, który monitoruje i powiadamia o błędach znajdujących się na twardym dysku.

W aplikacji znajdziemy funkcje do optymalizacji nośników danych. Wśród nich warto wymienić opcję, która defragmentuje dyski, aby uzyskać jak najwięcej wolnej przestrzeni. Oprócz tego warto uaktywnić funkcję Windows Trim, jeśli posiadamy dysk twardy SSD, która podnośni ich żywotność i przyspiesza pracę. Należy pamiętać, że niektóre usługi w programie wymagają dysków SSD. W przeciwnym razie mogą być nieaktywne.

Uwaga:
Po pierwszym uruchomieniu programu SSD Fresh, należy dokonać bezpłatnej rejestracji w celu otrzymania darmowego klucza.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
29 Sierpień 2022 09:45
Wszystkie niezbędne opcje dla ochrony i optymalizacji pracy dysku SSD w jednym miejscu, szybko i sprawnie. Oczywiście jak przy każdym sofcie trzeba myśleć!.
POKAŻ ()

Facebook