Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia dyskowe » OSForensics 10.0.1013

OSForensics

10.0.1013
narzędzia dyskowe
Rozmiar:
240 MB
Aktualizacja:
26.05.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 10/11
Kategoria:
narzędzia dyskowe
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2559 (46 w tym miesiącu)
Opis OSForensics 10.0.1013
 
 

OSForensics to rozbudowane oprogramowanie do wyszukiwania i odzyskiwania danych z dysku twardego. Znajdziemy w nim zestaw najważniejszych narzędzi pozwalających na wykonanie różnych czynności na plikach i katalogach.

Wszystkie narzędzia zostały posegregowane według kategorii, dzięki temu interfejs programu jest czytelny i łatwy w obsłudze. Narzędzia umożliwiają między innymi na odzyskiwanie utraconych plików, tworzenie i zarządzanie aktówkami, a także przeglądanie i wyszukiwanie różnych plików w systemie Windows. Nie zabrakło w nim funkcji do zarządzania plikami systemowymi i hasłami, za pomocą których logujemy się na strony internetowe, a także korzystamy z wielu innych programów.

Program tworzy też indeks plików zgromadzonych na dysku twardym, a także umożliwia zarządzanie zbiorami typu hash i weryfikowanie sum kontrolnych plików. Aplikacja pobiera też niezbędne informacje o podzespołach znajdujących się w komputerze oraz posiada funkcje do odszyfrowywania haseł. Nie zabrakło w nim narzędzi do tworzenia i montowania wirtualnych dysków oraz tworzenie różnych sygnatur plików.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook