Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia dyskowe » IObit Unlocker 1.2.0.1

IObit Unlocker

1.2.0.1
narzędzia dyskowe
Rozmiar:
2.38 MB
Aktualizacja:
29.01.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
narzędzia dyskowe
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
12003 (226 w tym miesiącu)
Opis IObit Unlocker 1.2.0.1
 
 

IObit Unlocker to bezpłatne oprogramowanie umożliwiające wykonywanie różnych czynności i operacji na plikach oraz folderach. Jest to niezbędne narzędzie rozwiązujące problemy z kopiowaniem lub usuwaniem różnych plików i katalogów w systemie Windows 

Często się zdarza taka sytuacja, gdy użytkownik nie może ręcznie usunąć dowolnego pliku znajdującego się na dysku twardym. Tego typu dane są blokowane z różnych powodów przez inne aplikacje lub procesy. W tym celu warto zainstalować IObit Unlocker, który rozwiąże ten problem i odblokuje lub usunie każdy plik w systemie Windows.

IObit Unlocker jest banalnie prosty w obsłudze i w dodatku bardzo skuteczny. Pozwala na prace z wieloma plikami w tym samym czasie. Obsługuje metodę przeciągnij i upuść, a także posiada dodatkowy tryb wymuszający odblokowanie dostępu do plików lub innych danych znajdujących się na dysku twardym.

Jeżeli plik lub folder jest powiązany z jakimkolwiek procesem lub inną aplikacją, to wówczas zostaną one wyświetlone w formie listu w dolnej części programu. Na tej liście otrzymamy nazwę procesu i jego pełną ścieżkę do katalogu w którym się znajduje oraz unikalny identyfikator procesu wyrażony w formie liczby całkowitej. Program ten przeznaczony jest wyłącznie dla doświadczonych użytkowników.

Zobacz poradnik do programu:

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook