Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia dyskowe » EaseUS Partition Master 17.8

EaseUS Partition Master

17.8
narzędzia dyskowe
Rozmiar:
2 MB
Aktualizacja:
01.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Kategoria:
narzędzia dyskowe
Ocena:
3.6
Oceń:
Pobrano:
130669 (490 w tym miesiącu)
Opis EaseUS Partition Master 17.8
 
 

EaseUS Partition Master Free Edition to bezpłatne (do użytku domowego) narzędzie do zarządzania partycjami dysku twardego. Doskonale nadaje się do podstawowych operacji na partycjach: kopiowanie, usuwanie, zmiana wielkości, itd.

Wśród ważniejszych funkcji oprogramowania EaseUS Partition Master warto wymienić możliwość łączenia wolnych, sąsiadujących ze sobą partycji w jedną bez obawy o utratę danych.
Za pomocą modułu Wipe można trwale usuwać dane z dysków twardych tak aby ich przywrócenie nie było możliwe. Dodatkowo przy pomocy darmowego narzędzia EaseUS można sprawdzić powierzchnię dysku i znaleźć uszkodzone sektory.

Program umożliwia przeprowadzanie migracji danych i systemu na dyskach HDD i SSD. Oprócz tego, jest w pełni kompatybilny z nowoczesnymi dyskami SSD oraz z technologią UEFI. 

Program przeznaczony jest wyłącznie do użytku niekomercyjnego (domowego).

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
14 Czerwiec 2018 10:19
Korzystanie z tego programu jest bez sensu, z dużym prawdopodobieństwem może uszkodzić system, przez co trzeba go stawiać od nowa. Lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie zrobić kopie, zreorganizować partycje i przywrócić z kopii. Liczenie na ten program, że bezstratnie to zrobimy jest jak granie w totolotka. Konkurencja ma lepsze i bezpieczniejsze oprogramowanie.
POKAŻ ()

Facebook