Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia dyskowe » EaseUS Partition Master 14.5

EaseUS Partition Master

14.5
narzędzia dyskowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
43 MB
Aktualizacja:
08.07.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
narzędzia dyskowe
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
110463 (726 w tym miesiącu)
Opis EaseUS Partition Master 14.5
 
 

EaseUS Partition Master to bezpłatne (do użytku domowego) narzędzie do zarządzania partycjami dysku twardego. Doskonale nadaje się do podstawowych operacji na partycjach: kopiowanie, usuwanie, zmiana wielości, itd.

Wśród ważniejszych funkcji oprogramowania EaseUS Partition Master warto wymienić możliwość łączenia wolnych, sąsiadujących ze sobą partycji w jedną bez obawy o utratę danych.
Za pomocą modułu Wipe można trwale usuwać dane z dysków twardych tak aby ich przywrócenie nie było możliwe. Dodatkowo przy pomocy darmowego narzędzia EaseUS można sprawdzić powierzchnię dysku i znaleźć uszkodzone sektory.

Program umożliwia przeprowadzanie migracji danych i systemu na dyskach HDD i SSD. Oprócz tego, jest w pełni kompatybilny z nowoczesnymi dyskami SSD oraz z technologią UEFI. 

Program przeznaczony jest wyłącznie do użytku niekomercyjnego (domowego).

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
14 Czerwiec 2018 11:19
Korzystanie z tego programu jest bez sensu, z dużym prawdopodobieństwem może uszkodzić system, przez co trzeba go stawiać od nowa. Lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie zrobić kopie, zreorganizować partycje i przywrócić z kopii. Liczenie na ten program, że bezstratnie to zrobimy jest jak granie w totolotka. Konkurencja ma lepsze i bezpieczniejsze oprogramowanie.
POKAŻ ()

Facebook