Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia dyskowe » Duplicate Media Finder 10.004

Duplicate Media Finder

10.004
narzędzia dyskowe
Rozmiar:
28 MB
Aktualizacja:
28.03.2023
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Kategoria:
narzędzia dyskowe
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
5273 (118 w tym miesiącu)
Opis Duplicate Media Finder 10.004
 
 
Duplicate Media Finder (DMF) jest programem, który pozwala na odszukanie, wizualizację i usunięcie wszystkich duplikatów plików występujących na komputerze lub NAS. Dzięki niemu odzyskasz miejsce na twardym dysku lub uporządkujesz zbiory.

Duplicate Media Finder pozwala oczywiście odnaleźć wszystkie pliki identyczne. Jednak jego specyfiką jest m.in. to, że może on również odnaleźć pliki podobne, nie tylko ściśle identyczne. W ten sposób DMF może odnaleźć zdjęcia wizualnie podobne, ale występujące w różnych formatach (.jpg, .tiff, ...), retuszowane, czy w różnej rozdzielczości. Tak samo, może odnaleźć pliki muzyczne czy pliki wideo podobne do siebie, a zakodowane w różnych formatach (mp3/wma/ac3, ... mp4/mkv, ...). DMF jest jedynym programem mogącym za jednym razem porównywać zdjęcia, muzykę i filmy.

Istnieje oczywiście możliwość zawężenia poszukiwań dodając dodatkowe kryteria, jak np. nazwa, rozszerzenie pliku, rozdzielczość (obraz/wideo), i inne. Duplicate Media Finder pokazuje rezultaty swoich poszukiwań w formie miniaturek. W ten sposób pokaże okładkę dla pliku mp3, obraz dla zdjęć, miniaturkę dla wideo, czy zawartość dokumentu pdf lub word. DMF może zasugerować , który plik należy zachować w zależności od wybranych kryteriów (rozmiar, data, jakość,...).

Duplicate Media Finder został zaprogramowany, aby wykorzystywać nowe procesory multi-core. Posiada również pamięć podręczną umożliwiającą mu niebywałą szybkość. Jest do dyspozycji po polsku w wersji 32 lub 64 bity.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (2)
Gość
22 Październik 2018 20:12
Naprawdę polecam.
Niedawno natknąłem się na ten program i jest świetny.Warto też dodać, że w nowej aktualizacji może wyszukiwać duplikaty na smartfonach. Także jeżeli ktoś ma problem z wybraniem odpowiedniego programu to ten jest idealny.
Gość
25 Listopad 2017 14:11
Świetny program szukający duplikatów. W błyskawicznym tempie prowadzi poszukiwania, a rezultaty pokazuje w formie miniaturek, co jest bardzo praktyczne przy porównywaniu duplikatów i podejmowaniu decyzji, który z nich usunąć. Dodatkowo wyszukuje również pliki podobne. Łatwy w obsłudze, dzięki niemu szybko pozbyłem się wszystkich duplikatów i plików podobnych z komputera. Polecam.
POKAŻ ()

Facebook