Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia dyskowe » DriveClone 11.10

DriveClone

11.10
narzędzia dyskowe
Rozmiar:
20.4 MB
Aktualizacja:
01.09.2015
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
narzędzia dyskowe
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
33074 (458 w tym miesiącu)
Opis DriveClone 11.10
 
 

DriveClone to bezpłatne i niezwykle przydatne narzędzie do klonowania nośników danych. DriveClone jest idealnym rozwiązaniem do tworzenia kopii zapasowych całych dysków twardych – SATA, ATA oraz SSD. Obsługuje nowoczesne nośniki danych (o pojemności powyżej 2TB) oraz zapewnia pełne bezpieczeństwo danych podczas klonowania/kopiowania dysków lub poszczególnych partycji.

Oprogramowanie DriveClone kopiuje w prosty i szybki sposób całą zawartość oryginalnego dysku do innego nośnika danych. Program jest w stanie skopiować zawartość z dysku SATA/ATA do SSD (solid state drive). DriveClone to idealne rozwiązanie do tworzenia i przywracani kopii zapasowych całych partycji – w tym również systemu operacyjnego i poszczególnych plików znajdujących się na tej samej partycji. Warto skorzystać z oprogramowania w momencie awarii komputera lub infekcji groźnego wirusa.

Program DriveClone jest w stanie skopiować pojedyncze dyski twarde jak i również nośniki hybrydowe i urządzenia połączone w technologii RAID. Sklonowany dysk jest bootowalny, czyli może być automatycznie uruchamiany po włączeniu komputera. W aplikacji znajdziemy też możliwość zmiany rozmiaru klonowanych partycji, a także „inteligentną” funkcję do usuwania niepotrzebnych plików z partycji dysku twardego.

Uwaga:

Program dostępny jest za darmo do użytku osobistego.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (2)
Gość
21 Maj 2023 08:50
Nie radzi sobie z partycjami linuksa :( Dwa systemy na jednym dysku to za dużo dla apki :(
Gość
23 Styczeń 2022 02:23
Świetny program. 5+
POKAŻ ()

Facebook