Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia dyskowe » Glarysoft Disk Explorer 5.27.1.64

Glarysoft Disk Explorer

5.27.1.64
narzędzia dyskowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
4.7 MB
Aktualizacja:
08.06.2015
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
narzędzia dyskowe
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
823 (5 w tym miesiącu)
Opis Glarysoft Disk Explorer 5.27.1.64
 
 

Glarysoft Disk Explorer to poręczna przeglądarka plików, która w bardzo czytelny sposób prezentuje ilość miejsca, jakie zajmuje folder lub pojedynczy plik.

Narzędzie pozwala również na sprawne wyszukiwanie plików danego typu dzięki zestawowi wbudowanych filtrów. W ten sposób obszar poszukiwań możemy zawęzić do muzyki, filmów, czy plików skompresowanych. Po kliknięciu na dany plik, prezentowane są najistotniejsze informacje na jego temat w tym data utworzenia, modyfikacji, rozmiar oraz lokalizacja.

Po uruchomieniu programu aktywuje się skanowanie napędów zainstalowanych w komputerze. Użytkownik ma możliwość określenia, czy analizie mają zostać poddane wszystkie dyski czy wybrane partycje. Obsługiwane są zarówno dyski wewnętrzne jak i zewnętrzne.

Zarządzanie plikami odbywa się nie tylko za pośrednictwem czytelnego GUI, ale również z poziomu tradycyjnego wiersza poleceń. Interfejs użytkownika pozwala na ukrywanie poszczególnych pasków narzędzi zwiększając ilość dostępnej przestrzeni do wyświetlenia wyników.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook