Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » nagrywanie » XSplit Broadcaster 4.0.2007.2903

XSplit Broadcaster

4.0.2007.2903
nagrywanie
Rozmiar:
106 MB
Aktualizacja:
26.08.2020
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
nagrywanie
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
2326 (50 w tym miesiącu)
Opis XSplit Broadcaster 4.0.2007.2903
 
 
XSplit Broadcaster to rozbudowane narzędzie do nagrywania i prowadzenia transmisji za pomoca serwisów do streamowania takich jak Twitch, Ustream, YouTube, Justin.tv, DailyMotion, NicoNico i innych. Program obsługuje m.in. karty AverMedia Live Gamer HD, Roxio Game Capture HD Pro, Hauppauge HD PVR 2. Pełna lista wspieranego sprzętu dostępna jest na stronie producenta.

Xsplit pozwala na komfortowe dodawanie różnych źródeł obrazu bez konieczności znajomości jakiegokolwiek języka programowania. Z łatwością stworzymy profesjonalne transmisje np. gameplaye, kursy zdalne czy wideokonferencje. Istnieje również możliwość umieszczenia głównego obrazu z jednej kamery oraz widoku z drugiej ulokowanego w rogu ekranu.

Uwaga!

Aby korzystać z darmowej wersji oprogramowania, należy założyć bezpłatne konto użytkownika. Oprócz tego darmowe wydanie posiada liczne ograniczenia w stosunku do wersji komercyjnych. Kupując wersję płatną otrzymamy, zlikwidujemy naniesione znaki wodne oraz otrzymamy dodatkowe edytory do podglądu i błyskawicznej obróbki plików wideo.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook