Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » nagrywanie » Nero Lite 9.4.12.708

Nero Lite

9.4.12.708
nagrywanie
Rozmiar:
31.07 MB
Aktualizacja:
08.05.2012
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7
Kategoria:
nagrywanie
Ocena:
3.5
Oceń:
Pobrano:
1553858 (135 w tym miesiącu)
Opis Nero Lite 9.4.12.708
 
 

Nero Lite to okrojona wersja pakietu Nero Premium, posiada jednak wszystkie niezbędne funkcje do prawidłowego wypalania płyt. Z kompilacji zostały usunięte niektóre "niepotrzebne" programy, np. Nero Vision, Nero MediaHome, Nero PhotoSnap, Nero Search, itd.

Nero to jeden z najpopularniejszych programów służących do nagrywania płyt CD/DVD/Blu-ray (BD-AV). Współpracuje z wieloma nagrywarkami - do wielu z nich jest dołączany standardowo. Jest on jednym z najbardziej zaawansowanych programów w swojej klasie, pozwalającym nagrywać wiele rodzajów danych na płytach CD/DVD/Blu-ray (BD-AV). Jego dodatkowym atutem są aplikacje towarzyszące, służące do testowania nagrywarek, edycji dźwięku i tworzenia okładek płyt.

Pakiet zawiera Nero StartSmart czyli ekran startowy pozwalający na precyzyjny wybór określonej czynności związanej z wypalaniem płyt. Za pomocą Nero Lite bez problemu można nagrać nośniki z danymi czy klonować dyski. Producent wyeliminował możliwość rippowania płyt czy nagrywania płyt audio.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook