Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » nagrywanie » Nero Platinum Suite 2023

Nero Platinum Suite

2023
nagrywanie
Rozmiar:
145 MB
Aktualizacja:
21.10.2022
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
nagrywanie
Ocena:
3.6
Oceń:
Pobrano:
1335857 (36 w tym miesiącu)
Opis Nero Platinum Suite 2023
 
 

Nero Platinum Suite to potężny pakiet multimedialny, oferujący szeroki zestaw funkcji kopiowania, tworzenia, edycji, streamingu, odtwarzania, zgrywania i konwertowania plików o rozmaitych formatach bez względu na urządzenie.

Znajdziemy w nim następujące aplikacje:

Nero DuplicateManager Photo: Oprogramowanie w szybki sposób wyszukuje powtarzające się i podobne fotografie, porządkuje archiwum zdjęć, przywraca cenną przestrzeń na dysku i porządkuje multimedialną centralę Nero MediaHome.

Nero Video: Aplikacja do montażu filmów wideo umożliwia Ci pełne wykorzystanie Twojej kreatywności, przy genialnie prostej obsłudze i z gwarancją uzyskania najlepszych efektów pracy. 1-Click Video Story umożliwia błyskawiczne tworzenie doskonałej jakości filmów i prezentacji.

Nero MediaHome: umożliwia dostęp do oraz pobieranie danych online znajdujących się na dysku OneDrive (Files On Demand). Pozwala nam to zaoszczędzić mnóstwo miejsca na dysku twardym, a jednocześnie w każdej chwili mamy dostęp do swoich zdjęć, plików wideo oraz muzyki.

Nero BackItUp: Zabezpieczymy bezcenne dane na komputerze. Teraz możemy spać spokojnie, mając świadomość, że pliki są bezpieczne. Do utworzenia procedury archiwizacyjnej wystarczy jedno kliknięcie. Zapis plików będzie się od tego momentu odbywał w zdefiniowanych przez Ciebie odstępach czasu bądź też w sposób ciągły.

Nero Recode: Konwertuje i zgrywa filmy i muzykę do wszystkich standardowych formatów dla urządzeń przenośnych.

Audials Music Recorder: Będąca częścią Nero Platinum aplikacja Music Recorder to bilet do świata muzyki. Możemy słuchać hitów swoich lubionych zespołów i odkrywać nowe utwory dzięki bogatej bazie nagrań - 100.000 stacji radiowych online oraz tysięcy koncertów, klipów i treści prezentowanych przez fanów. Music Recorder nagrywa muzykę w formacie MP3 niechronionym technologią DRM. Takie pliki można skopiować na urządzenie mobilne!

Nero Burning ROM: Klasa sama w sobie. CD, DVD czy płyty Blu-ray Disc: Sprawdzona aplikacja zawarta w pakiecie Nero Platinum umożliwia kopiowanie danych i wypalanie płyt. Cały proces jest teraz jeszcze prostszy dzięki Nero QuickStart, który wykonać można za pomocą funkcji drag & drop z poziomu ikony Nero na pulpicie. W ten sposób najważniejsze zadania zostaną wykonane w ciągu kilku sekund.

Uwaga:

Po uruchomieniu programu należy założyć lub zalogować się do konta użytkownika za pomocą adresu e-mail. 7-dniowa wersja próbna. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook