Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » nagrywanie » Ideal Blu-ray Copy 5.3.0

Ideal Blu-ray Copy

5.3.0
nagrywanie
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
19.1 MB
Aktualizacja:
29.07.2015
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
nagrywanie
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1657 (4 w tym miesiącu)
Opis Ideal Blu-ray Copy 5.3.0
 
 

Ideal Blu-ray Copy to niezwykle przydatne narzędzie dla użytkowników posiadających nagrywarkę płyt Blu-ray. Przy użyciu tego programu możemy szybko i bezpiecznie nagrywać, kopiować, a także tworzyć kopie zapasowe z płyt Blu-ray i nie tylko.

Aplikacja posiada prosty i czytelny interfejs, w którym znajdziemy wyłącznie same funkcje wspomagające nagrywanie lub kopiowanie danych z płyt Blu-ray na dysk twardy lub odwrotnie. Wszystkie polecenia wykonujemy zaledwie jednym kliknięciem myszki.

Ideal Blu-ray Copy cechuje się niezwykłą szybkością kopiowania i nagrywania płyt Blu-ray. Proces wykonywania tych czynności trwa około 1,5 do 2 godzin. W dodatku możemy bez problemów zgrywać dane zabezpieczone AACS, BD+ czy BD-Live, a także umożliwia kopiowanie samego filmu pomijając wszelkie elementy takie jak menu filmu, napisy, zwiastuny czy inne dodatki dodawane wraz z filmem.

Program pozwala też na przegrywanie danych z DVD do formatu obrazu ISO, a także nagrywanie danych z dysku twardego do formatu Blu-ray. Oprócz tego ideal Blu-ray Copy pozwala na zgrywanie danych do nośnika danych znajdującego się w sieci lokalnej. Aplikacja obsługuje płyty o pojemności 25 GB i 50 GB.

Program dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 10 dni darmowego testowania.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook