Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » nagrywanie » CyberLink Power2Go 13

CyberLink Power2Go

13
nagrywanie
Rozmiar:
1 MB
Aktualizacja:
13.09.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
nagrywanie
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
87186 (168 w tym miesiącu)
Opis CyberLink Power2Go 13
 
 
CyberLink Power2Go to rozbudowane oprogramowanie służące do nagrywania płyt CD, DVD i Blu-ray. Power2Go dostępne jest zarówno w wersji darmowej (ograniczonej), jak i również płatnej.

W Bezpłatnej wersji programu możemy korzystać ze wszystkich funkcji umożliwiających tworzenie i nagrywanie płyt CD, DVD, Blu-Ray (w tym nawet formatu BDXL).

Natomiast korzystając z wersji komercyjnej, można konwertować pliki multimedialne i automatycznie je kopiować do urządzeń mobilnych. Pobierać zdjęcia i wideo z Facebooka, YouTube, Flickr czy Vimeo, a następnie nagrywać je bezpośrednio na płytę. Oprócz tego, użytkownicy mogą zarządzać biblioteką multimedialną czy tworzyć interaktywne galerie ze zdjęć.

Interesującą funkcją aplikacji jest możliwość zabezpieczenia nośnika i nagranych na nim danych poprzez założenie hasła dostępu. Ponadto program pozwala na kopiowanie i czyszczenie płyt, rippowanie i konwertowanie płyt audio, oraz nagrywanie obrazów płyt.

Uwaga!

Z funkcji dostępnych w wersji darmowej możemy korzystać bez ograniczenia (brak limitu czasowego). Natomiast z pozostałych narzędzi multimedialnych można korzystać tylko i wyłącznie przez okres 30 dni od momentu zainstalowania aplikacji na dysku twardym.

Program CyberLink Power2Go pobieramy przy użyciu specjalnego menadżera pobierania (downloadera) utworzonego przez producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook