Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » nagrywanie » BurnAware Professional 16.7

BurnAware Professional

16.7
nagrywanie
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
25 MB
Aktualizacja:
31.05.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
nagrywanie
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
11818 (47 w tym miesiącu)
Opis BurnAware Professional 16.7
 
 
BurnAware Professional to prosty w obsłudze program do tworzenia i nagrywania płyt CD, DVD i Blu-ray. Aplikacja pozwala na nagrywanie niemal wszystkich typów plików - zdjęcia cyfrowe, dokumenty, pliki audio i wideo, a nawet zarchiwizowane dane zapisane w formacie ZIP czy RAR. BurnAware nagrywa, tworzy i kopiuje obrazy w formacie ISO.

Z BurnAware możemy utworzyć płyty startowe (samouruchamiające) i wielosesyjne. Istnieje też możliwość nagrywania niestandardowych krążków w systemie ISO 9660, UDF lub Bridge. Aplikacja obsługuje najczęściej używane formaty i nośniki danych takie jak CD-R/RW, DVD-R/RW, HD-DVD-R/RW, DVD RAM czy BD-R/RE.

W programie znajdziemy dodatkowe narzędzia do przeprowadzania automatycznej weryfikacji nagrywanych płyt (w poszukiwaniu błędów), nagrywanie i tworzenie płyt audio CD lub krążków MP3 czy wymazywanie danych z płyt wielokrotnego zapisu. W opcjach programu możemy ustawić prędkość zapisu i odczytu danych oraz dostosować motyw graficzny interfejsu.

Uwaga:

Aplikacja w wersji testowej (trial) pozwala na 10 dni darmowego korzystania. W porównaniu do wersji bezpłatnej umożliwia odzyskiwanie danych z płyt CD i DVD. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook