Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » nagrywanie » BurnAware Premium 14.5

BurnAware Premium

14.5
nagrywanie
Rozmiar:
25 MB
Aktualizacja:
30.06.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows Vista/7/8/10
Kategoria:
nagrywanie
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
7393 (54 w tym miesiącu)
Opis BurnAware Premium 14.5
 
 

BurnAware Premium to prosty w obsłudze program do tworzenia i nagrywania płyt CD, DVD i Blu-ray. Aplikacja pozwala na nagrywanie niemal wszystkich typów plików - zdjęcia cyfrowe, dokumenty, pliki audio i wideo, a nawet zarchiwizowane dane zapisane w formacie ZIP czy RAR. BurnAware nagrywa, tworzy i kopiuje obrazy w formacie ISO.

Z BurnAware możemy utworzyć płyty startowe (samouruchamiające) i wielosesyjne. Istnieje też możliwość nagrywania niestandardowych krążków w systemie ISO 9660, UDF lub Bridge. Aplikacja obsługuje najczęściej używane formaty i nośniki danych takie jak CD-R/RW, DVD-R/RW, HD-DVD-R/RW, DVD RAM czy BD-R/RE.

W programie znajdziemy dodatkowe narzędzia do przeprowadzania automatycznej weryfikacji nagrywanych płyt (w poszukiwaniu błędów), nagrywanie i tworzenie płyt audio CD lub krążków MP3 czy wymazywanie danych z płyt wielokrotnego zapisu. W opcjach programu możemy ustawić prędkość zapisu i odczytu danych oraz dostosować motyw graficzny interfejsu.

Uwaga:
W porównaniu z wersją bezpłatną, aplikacja została poszerzona o taką funkcjonalność jak kopiowanie danych z płyty na płytę, czy też odzyskiwanie danych z krążków. Wersja Premium jest dostępna w wersji Trial i możemy z niej korzystać przez 10 dni. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook