Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » nagrywanie » Audio Recorder 4.50.1

Audio Recorder

4.50.1
nagrywanie
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
2.17 MB
Aktualizacja:
20.03.2012
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7
Kategoria:
nagrywanie
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
15327 (86 w tym miesiącu)
Opis Audio Recorder 4.50.1
 
 
Audio Recorder to użyteczne narzędzie umożliwiające nagrywanie dowolnego dźwięku w systemie Windows. Za pomocą tej aplikacji możemy nagrywać własną muzykę, głos z mikrofonu lub jakikolwiek inny dźwięk i następnie zapisywać go do odpowiedniego formatu (MP3, OGG lub WAV). Audio Recorder nadaje się znakomicie do zgrywania dźwięków z gier, płyt CD i DVD oraz z programów multimedialnych typu Windows media player.

Program oferuje dwa tryby nagrywania – standardowy oraz tak zwany EZ-ALL, za pomocą którego jesteśmy w stanie zarejestrować każdy dźwięk i następnie zapisać go na dysku twardym bez utraty jakości. Audio Recorder pozwala też na miksowanie głosu nagranego przez mikrofon, a także nie sprawia żadnych problemów przy nagrywaniu rozmów VoIP (na przykład w Skype).

W programie znajdziemy szereg przydatnych opcji, umożliwiające ustawienie odpowiedniej jakości nagrywania dźwięku, formatu pliku, bitrate oraz kanału (mono lub stereo). Audio Recorder wspiera też funkcję wykrywania ciszy (Voice Activation), a także pozwala użytkownikowi na sprawdzenie urządzenia rejestrującego (przed rozpoczęciem procesu nagrywania).  W dodatku może obsługiwać więcej kart muzycznych, w tym również urządzenia podłączanie przez wejście USB.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook