Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » nagrywanie » 4Media Burner Studio 1.0.64.0827

4Media Burner Studio

1.0.64.0827
nagrywanie
Rozmiar:
5.2 MB
Aktualizacja:
15.03.2018
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
nagrywanie
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
5053 (20 w tym miesiącu)
Opis 4Media Burner Studio 1.0.64.0827
 
 
4Media Burner Studio to profesjonalne oprogramowanie do nagrywania danych na nośnikach CD/DVD oraz tworzenia obrazów płyt w formacie ISO. Aplikacja cechuje się prostotą w obsłudze i wygodnym interfejsem, a także wsparciem dla niemal wszystkich popularnych nośników CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW i DVD+R DL.

Przy użyciu programu możemy stworzyć bootowalne napędy, czyli samouruchamiające się płyty, a także stworzyć kopię zapasową całej zawartości  dowolnego krążka. Nie zabrakło w nim również narzędzi do kasowania danych z płyt wielowarstwowych CD-RW, a także do zweryfikowania danych przed rozpoczęciem procesu nagrywania. W ten sposób sprawdzimy czy płyta bez problemów wypali odpowiednie dane na krążek oraz przy okazji zaoszczędzimy nowe płyty CD/DVD.

Obsługa programu jest banalnie prosta, a wszystko wykonujemy poprzez metodę przeciągnij i upuść. Znajdziemy w nim też opcje umożliwiające wyłączenie lub zahibernowanie komputera. 4Media Burner Studio idealnie nadaje się do nagrywania plików multimedialnych oraz  innych danych, a także do zarządzania niezabezpieczonymi płytami DVD.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook