Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » nagrywanie » 4Media Audio CD Burner 6.5.0

4Media Audio CD Burner

6.5.0
nagrywanie
Rozmiar:
30.3 MB
Aktualizacja:
27.06.2012
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
nagrywanie
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
9799 (23 w tym miesiącu)
Opis 4Media Audio CD Burner 6.5.0
 
 

4Media Audio CD Burner to zaawansowane narzędzie do tworzenia i nagrywania płyt CD na komputerze. Oprócz tego program umożliwia też konwertowanie plików do innych formatów oraz wymazywanie całych zawartości danych z wielowarstwowych płyt CD-RW.

Użytkownicy mogą tworzyć płyty Audio CD z kolekcji plików zapisanych w różnych formatach MP3, WMA, AAC, FLAC, OGG i AP, a także nagrywać filmy na płytę CD w następujących formatach - AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/MPEG-4 AVC, RM, MOV, XviD i 3GP. Program umożliwia tez wykonanie kilku kopii płyt z tych samych plików audio i wideo. Wystarczy określić odpowiednią liczbę kopii przed rozpoczęciem procesu wypalania.

Program jest bardzo prosty w obsłudze. Wszystkie polecenia wykonujemy zaledwie w kilku krokach. Dodajemy do programu odpowiednie pliki multimedialne, ustawiamy ich parametry oraz rozpoczynamy proces konwertowania i wypalania. Znajdziemy w nim też wbudowany odtwarzacz do podglądu przetworzonych materiałów wideo, a także zaawansowane ustawienia przeznaczone dla bardziej doświadczonych użytkowników, w których możemy zmienić metadane pliku i inne elementy.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook