Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » multimedia inne » vMix 26.0.0.37

vMix

26.0.0.37
multimedia inne
Rozmiar:
505 MB
Aktualizacja:
06.02.2023
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
multimedia inne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
5158 (124 w tym miesiącu)
Opis vMix 26.0.0.37
 
 

vMix to oprogramowanie do przeprowadzania transmisji za pośrednictwem największych serwisów do streamowania takich jak Twitch TV, YouTube czy Ustream. Za pomocą programu możemy także nagrywać pliki oraz udostępniać je w sieci.

Program obsługuje wiele urządzeń takich jak karty DeckLink czy Intensity Pro. Wspierana jest także znaczna większość kamerek internetowych. vMix umożliwia transmitowanie obrazu w jakości 4K, HD oraz SD zarówno jednego jak i wielu ekranów jednocześnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu w jednym oknie możemy streamować obraz z gry, a w drugim oknie np. twarz osoby prezentującej.

Obsługiwanych jest wiele formatów plików wideo jak AVI, MP4, H264, MPEG-2, WMV, QuickTime i audio: MP3, WAV. Nie zabrakło również zestawu narzędzi do edycji dźwięku jak wyciszania wybranych źródeł czy też miksowania różnych plików audio.

Transmisje na żywo z pewnością wzbogacą gotowe do użycia efekty przejścia czy korektor barw. Istnieje także możliwość dostosowywania ostrości oraz obracania obrazu na żywo.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook