Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » multimedia inne » Kate`s Video Toolkit 7 7.0.4.447

Kate`s Video Toolkit

7 7.0.4.447
multimedia inne
Rozmiar:
10.2 MB
Aktualizacja:
06.06.2016
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
multimedia inne
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
1120 (10 w tym miesiącu)
Opis Kate`s Video Toolkit 7 7.0.4.447
 
 

Kate`s Video Toolkit to kompletny zestaw multimedialny do wykonywania różnych czynności na plikach audio i wideo. Znajdziemy w nim niezbędne narzędzia do konwertowania muzyki i filmów, dzielenia i łączenia plików multimedialnych, a także do miksowania i stosowania różnych efektów i filtrów.

Program obsługuje wszystkie najpopularniejsze i najwazniejsze formaty. Wśród nich warto wymienić między innymi AVI, MOV, DIVX, 3GP, ASF, WMV, MP4, MPEG-1, MPEG-2, PAL, VCD, SVCD, DVD-PAL, DVD-NTSC czy VC-NTSC. Kate`s Video Toolkit konwertuje muzykę i materiały wideo pomiędzy różnymi formatami. Użytkownicy mogą dostosować ustawienia parametrów pliku wyjściowego – ustawiając format, kodek, frame rate i inne opcje związane z dźwiękiem.

Kate`s Video Toolkit umożliwia też dodawanie efektów przejścia 2D i 3D. Baza programu zawiera około 70 różnych efektów przejścia, które możemy wykorzystać do konwersji treści multimedialnej lub przy łączeniu plików audio i wideo.

Uwaga:

Po pierwszym uruchomieniu programu, należy dokonać bezpłatną rejestrację – podając własny adres e-mail. Po wykonaniu tej czynności, będziemy mogli korzystać z aplikacji za darmo.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook