Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » multimedia inne » Subtitle Workshop 6.01 r7

Subtitle Workshop

6.01 r7
multimedia inne
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
10.6 MB
Aktualizacja:
31.08.2018
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
multimedia inne
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
56317 (65 w tym miesiącu)
Opis Subtitle Workshop 6.01 r7
 
 

Subtitle Workshop to bezpłatny program do tworzenia, edycji i konwersji napisów do filmów. Narzędzie umożliwia wykonywanie zaawansowanych czynności na tekstach i dokładną synchronizację z materiałem wideo. Obsługuje ponad 60 różnych formatów napisów (dzięki bibliotece API), a także oferuje przyjazny dla użytkownika i w pełni konfigurowalny interfejs graficzny.

Podczas tworzenia lub modyfikowania napisów, możemy korzystać z ogromnej ilości zróżnicowanych narzędzi i funkcji, za pomocą których automatycznie synchronizujemy materiał wideo z modyfikowaniem tekstem, a także dopasujemy odpowiednią prędkość wyświetlania napisów względem filmu (FPS).

Oprócz tego istnieje możliwość sprawdzania pisowni, wyszukiwanie i dokonywanie prostych zmian w istniejącym tekście. Zawiera też kompleksowy system do automatycznego lub ręcznego wykrywania i oznaczania w edytorze błędów związanych z kodowaniem i nieprawidłowym wyświetlaniem napisów. Subtitle Workshop obsługuje różne style czcionek (podkreślanie, pogrubienie czy kursywa), a także charakteryzuje się wielopoziomowym systemem cofania i wznawiania ostatnio wykonanych czynności w edytorze aplikacji (Undo-Redo).

Subtitle Workshop oferuje wizualną prezentację utworzonych/zmodyfikowanych napisów w wbudowanym ekranie podglądowym SeekBar. Posiada też w nim możliwość regulacji głośności, wyboru strumienia audio i renderera.

Uwaga:

Subtitle Workshop bazuje na popularnej aplikacji o identycznej nazwie, która nie jest już wspierana przez producenta, ale dostępna jest również w naszej bazie danych (na liście rozwijanej). 

 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook