Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » multimedia inne » Sublight 5.4.1009

Sublight

5.4.1009
multimedia inne
Rozmiar:
676 KB
Aktualizacja:
27.11.2018
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
multimedia inne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
2881 (28 w tym miesiącu)
Opis Sublight 5.4.1009
 
 

Sublight to bezpłatny i prosty w użyciu program do pobierania z sieci napisów do plików wideo. Za pomocą narzędzia możemy ręcznie lub automatycznie pobierać napisy z bazy danych najpopularniejszych serwisów. Sublight umożliwia wyszukiwanie napisów w 50 różnych językach (w tym Polski).

Program Sublight stanowi godną konkurencję dla Napiprojekt, oferując znacznie więcej przydatnych funkcji i usług. Pozwala na tworzenie własnej biblioteki filmów i seriali, a także obsługuje różne wtyczki wspomagające zarządzanie i pobieranie napisów. Oprócz tego umożliwia dokładne sprawdzenie napisów przed pobraniem oraz posiada pełne wsparcie dla najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych typu Windows Media Player, VLC media player, Zoom Player czy BS.Player. W aplikacji znajduje się przydatna usługa, która automatycznie odtwarza film wraz z pobranymi z napisami.

Wszystkie znalezione napisy posiadają szczegółowe informacje, które będą wyświetlane w dolnej części programu. Dowiemy się, kto jest ich autorem i kiedy zostały udostępnione. Ponadto z poziomu samego programu można odczytać dokładne informacje odnośnie filmu lub serialu, czyli format, język, gatunek, data premiery oraz rok produkcji. Ponadto aplikacja oferuje szybki dostęp do bazy danych z serwisu Imdb.com.

Uwaga:
Program wymaga założenia bezpłatnego konta użytkownika.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook