Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » multimedia inne » SkryBot doMowy 2.6.9.18117

SkryBot doMowy

2.6.9.18117
multimedia inne
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
434 MB
Aktualizacja:
10.05.2018
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows Vista/7/8/10
Kategoria:
multimedia inne
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
10087 (157 w tym miesiącu)
Opis SkryBot doMowy 2.6.9.18117
 
 

SkryBot jest polskim programem do rozpoznawania mowy. Dzięki niemu szybko dokonamy skutecznej transkrypcji nagrań, czy zyskamy możliwość sterowania komputerem za pomocą głosu. Wszystko to odbywa się z poziomu bardzo czytelnego interfejsu.

Przed rozpoczęciem korzystania z programu, w celu uzyskania jak najwyższej skuteczności, należy dokonać weryfikacji poziomu głośności i dokładności rejestrowania dźwięku. Istnieje również możliwość wysłania pliku zawierającego próbkę naszego głosu.

Skrybot doMowy pozwala na wybór spośród dwóch trybów: wolnego oraz szybkiego, z czego ten drugi charakteryzuje wyższa skuteczność jak i większe zużycie zasobów systemowych. Po instalacji narzędzie integruje się z zasobnikiem systemowym, przez co uzyskujemy dodatkową funkcję zapisu do komunikatora, klienta pocztowego czy edytora.

Rejestrowany głos możemy oznaczać stemplami czasowymi, zapiszemy transkrypcję do pliku tekstowego czy też dodamy program do autostartu. Skrybot doMowy oferuje ponadto tryb wsadowy oraz możliwość personalizacji interfejsu. Producent dołącza obszerną dokumentację, z którą warto się zapoznać.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
02 Wrzesień 2017 09:53
Totalna porażka, nie dość że tłumaczy po x długim czasie to jeszcze bzdury poucinane i powyrywane z tekstu. Ponieważ nie spełnił moich oczekiwań, oraz nie był zgodny z opisem programu zwróciłam się do twórcy o zwrot pieniędzy. Oczywiście nie otrzymałam zwrotu, natomiast opis funkcji do którego miałam zastrzeżenia został od razu zmieniony na stronie skrybota (usunęli to, na co się powoływałam)
POKAŻ ()

Facebook