Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » multimedia inne » PhotoDVD 4.0.0.37d

PhotoDVD

4.0.0.37d
multimedia inne
Rozmiar:
13.9 MB
Aktualizacja:
16.06.2011
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 9x/Me/2000/XP/2003/Vista/7
Kategoria:
multimedia inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
6751 (15 w tym miesiącu)
Opis PhotoDVD 4.0.0.37d
 
 

PhotoDVD to oprogramowanie pozwalające na stworzenie pokazu slajdów i nagranie go na DVD. Proces tworzenia pokazu slajdów odbywa się w oparciu o bardzo przejrzysty kreator, który krok po kroku przeprowadzi przez cały proces. Zaawansowany podgląd na żywo pozwoli na dokonywanie wszelkich zmian w czasie rzeczywistym.

Prezentacje mogą zostać dodatkowo wzbogacone o efekty przejść między zdjęciami czy też animacje. Istnieje również możliwość skorzystania z trybu automatycznego, który samodzielnie dobierze odpowiednie ustawienia. Zdjęcia mogą być obracane, konwertowane do czerni i bieli lub do sepii.

Kompletne Menu z miniaturami wideo i rozdziałami tworzone jest automatycznie. Dzięki prostym krokom 1, 2, 3 można oglądać zdjęcia w TV lub w sieci WEB i nadać im profesjonalny wygląd. DVD odtworzą się w dowolnym odtwarzaczu DVD. Wideo utworzone dla Youtube, Myspace, itp. zapiszemy również w formacie SD i FULL HD (1920x1080).

Wsparciem objętych jest wiele rozszerzeń w tym JPEG, .JPG, .CR2 (Canon RAW),.NEF (Nikon RAW), .DNG (Adobe), .GIF,.ICO, .PNG, PSD (Photoshop), .TIFF, .ARW, .BMP, .CRW, .MEF, .CUT, .DCM, .DIB, .DICOM, .EMF, .JP2, .JPE, .MRW, .ORF, .PBM, .PCD, .PCX, .PEF, .PPM, .PSP,.PSPIMAGE, .RAF, .RGB, .SGI, .SR2, .SRF, .TGA, .TIF.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook