Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » multimedia inne » LetsView 1.0.5.9

LetsView

1.0.5.9
multimedia inne
Rozmiar:
53 MB
Aktualizacja:
06.03.2021
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
multimedia inne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
68 (3 w tym miesiącu)
Opis LetsView 1.0.5.9
 
 
LetsView umożliwia wyświetlanie ekranu telefonu / tabletu na komputerze lub odwrotnie. Oferuje nowoczesną technologię dublowania ekranu czyli wyświetlanie pomiędzy urządzeniami tak zwanego "ekranu lustrzanego".

LetsView obsługuje wiele protokołów - w tym popularne AirPlay i Miracast. Możemy przesyłając obraz wyswietlać zdjęcia, oglądać filmy a nawet grać w gry mobilne na większym ekranie. LetsView oferuje mnóstwo przydatnych funkcji na przykład nagrywanie ekranu, tworzenie zrzutów ekranowych, a nawet rysowanie na zdublowanym ekranie - na przykład podczas prezentacji.

Jak nawiązać połączenie na systemie Windows? Po instalacji programu, należy podłączyć iPhone'a, iPada lub smartfona do tej samej sieci Wi-Fi. Następnie wystarczy z poziomu urządzenia mobilnego wybrać opcję „Phone Screen Mirroring” i po chwili nawiążemy połączenie z ekranem komputera. Natomiast jeśli zamierzamy podłączyć komputer z urządzeniem mobilnym. Wystarczy po zainstalowaniu aplikacji systemowej wybrać „Computer Screen Mirroring”

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook