Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » multimedia inne » KooRaRoo Media Server 2.5.0.0

KooRaRoo Media Server

2.5.0.0
multimedia inne
Rozmiar:
30.9 MB
Aktualizacja:
04.03.2015
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
multimedia inne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1247 (8 w tym miesiącu)
Opis KooRaRoo Media Server 2.5.0.0
 
 

KooRaRoo Media DLNA Server jest oprogramowaniem przeznaczonym do strumieniowego przesyłania treści multimedialnej, pomiędzy wszystkimi komputerami i urządzeniami, obsługującymi technologię DLNA. KooRaRoo Media pozwala na transkodowanie, czyli odtwarzanie dowolnego materiału multimedialnego w sieci lokalnej lub przez WiFi.

KooRaRoo Media jest przydatnym serwerem DLNA, umożliwiającym odtwarzanie filmów, muzyki, zdjęć do wszystkich urządzeń podłączonych do sieci domowej. Dzięki tej aplikacji możemy przeglądać i odtwarzać pliki multimedialne na telewizorze, konsoli XBOX 360 lub PlayStation lub na innych urządzeniach przenośnych typu tablet czy smartfon.

Za pomocą programu możemy tworzyć rozbudowane listy odtwarzania, które będą automatycznie wypełnianie informacjami na temat każdego dodanego pliku multimedialnego (metadane). Dzięki temu łatwiej będzie go wyszukać w sieci DLNA. Warto dodać, że jeśli pojawi się niezgodny plik z danym urządzeniem, wówczas aplikacja automatycznie go przekonwertuje „w locie”. Aplikacja zapewnia również kompleksową kontrolę rodzicielską, pozwalającą na wybranie odpowiedniej zawartości, która będzie udostępniania na danym urządzeniu w sieci lokalnej lub WiFi.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook