Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » multimedia inne » HomeGuard 9.12.3

HomeGuard

9.12.3
multimedia inne
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
7.8 MB
Aktualizacja:
07.08.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
multimedia inne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
4849 (32 w tym miesiącu)
Opis HomeGuard 9.12.3
 
 
Homeguard to program, który połączony z tanią kamerą internetową pilnuje Twojego domu. Sam potrafi wykryć każdy podejrzany ruch i natychmiast zareagować. Zarejestrowane obrazy przesyła dokładnie tam gdzie sobie życzysz: na Twoją skrzynkę pocztową, serwer FTP lub po prostu na dysk. Dzięki temu zawsze wiesz co się dzieje w Twoim domu, bez względu na to gdzie jesteś. Kamerę możesz zamontować wszędzie: w pokoju dziecka, w garażu, przed domem. Jeśli potrzebujesz większej kontroli możesz zainstalować wiele kamer i monitorować jednocześnie wiele pomieszczeń.

HomeGuard jest zaawansowanym systemem monitorowania opartym na Microsoft DirectShow. Umożliwia on monitorowanie wszelkich pomieszczeń i terenów otwartych przy wykorzystaniu kamer USB. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebny jest stały dozór, wykrywanie ruchu i reakcja na jego pojawienie się. Duża ilość parametrów konfiguracyjnych umożliwia dostosowanie programu do indywidualnych wymagań każdego użytkownika.

Podstawowym kryterium odróżniającym program HomeGuard od innych programów tego typu jest wykorzystanie zaawansowanej technologii DirectX, która umożliwia płynne przełączanie się między poszczególnymi urządzeniami nagrywającymi. Dzięki temu HomeGuard może pobrać obraz z każdego urządzenia, analizować jego zawartość pod kątem występowania ruchu i odpowiednio reagować.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook