Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » multimedia inne » Freemore Audio Video Suite 6.2.8

Freemore Audio Video Suite

6.2.8
multimedia inne
Rozmiar:
30.7 MB
Aktualizacja:
05.06.2014
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
multimedia inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
727 (16 w tym miesiącu)
Opis Freemore Audio Video Suite 6.2.8
 
 

Freemore Audio Video Suite to bezpłatny, wszechstronny i kompletny zbiór niezbędnych narzędzi multimedialnych do tworzenia i zarządzania filmami, muzyką, plikami graficznymi, a także dokumentami zapisanymi w formacie PDF.

W pakiecie znajdziemy rozbudowany moduł do tworzenia i modyfikowania plików audio, a także inne narzędzia do tworzenia dzwonków na telefony komórkowe oraz nagrywania wszystkich dźwięków przy użyciu mikrofonu. Freemore Audio Video Suite oferuje też możliwość konwertowania plików muzycznych pomiędzy różnymi formatami, wyodrębniania ścieżki dźwiękowej z plików wideo, a także obcinania, dzielenia i łączenia plików MP3.

Oprócz tego został wyposażony w narzędzia przetwarzające filmy do urządzeń mobilnych typu iPad, iPhone, PSP czy Android. Nie zabrakło w nim również modułów, za pomocą których przekonwertujemy filmy do formatu FLV, MP4, 3GP, MP4, AVi, WMV, DiVX czy HD. Na szczególną uwagę zasługuje narzędzie do pobierania filmów z serwisu YouTube i konwertowania ich do dowolnego formatu multimedialnego.

Freemore Audio Video Suite zawiera też wbudowane aplikacje do nagrywania danych na płytach CD/DVD, tworzenia pokazów slajdów, konwertowania plików graficznych i hurtowej zmiany ich rozmiaru (rozdzielczości). Warto też wspomnieć o możliwości wykonywania różnych czynności na plikach PDF. Użytkownicy mogą w prosty sposób zeskanować dokument do pliku PDF, przekonwertować pliki tekstowe lub inne artykuły do formatu PDF lub podzielić / połączyć poszczególne strony w dokumencie PDF.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook