Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » multimedia inne » FreeTrim MP3 4.8.2.4

FreeTrim MP3

4.8.2.4
multimedia inne
Rozmiar:
6.9 MB
Aktualizacja:
31.08.2019
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
multimedia inne
Ocena:
1
Oceń:
Pobrano:
1057 (6 w tym miesiącu)
Opis FreeTrim MP3 4.8.2.4
 
 

FreeTrim MP3 to aplikacja służąca do edycji plików dźwiękowych. Za jej pomocą można wyciąć fragment utworu, podzielić duży plik na kilka mniejszych lub dokonać konwersji do innego formatu. Podczas wycinania fragmentów utworów, możemy co do milisekundy ustalić moment w którym chcemy dokonać edycji. Program może posłużyć również jako ripper, pozwalający zgrywać utwory muzyczne z nośników audio CD.

Obsługuje ponad 16 formatów, plików których edycja odbywa się praktycznie bez straty jakości. Pliki wyjściowe można zapisać w formatach mp3, wav, ogg, wma a następnie samodzielnie ustalić ich parametry. Ponadto aplikacja ta oferuje możliwość wzbogacenia plików różnego typu efektami dźwiękowymi np. fade-in i fade-out.

FreeTrim MP3 wyposażono również w odtwarzacz, pozwalający na odsłuchanie dźwięku. Obsługa aplikacji jest niezwykle łatwa co w połączeniu z doskonałą jakością plików wyjściowych sprawia, że aplikacja ta stanowi doskonałą propozycję, dla wszystkich osób, pracujących z plikami dźwiękowymi.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook