Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » multimedia inne » Ferro Cyfrowy Magnetowid 1.7.0.109

Ferro Cyfrowy Magnetowid

1.7.0.109
multimedia inne
Rozmiar:
1.1 MB
Aktualizacja:
27.05.2009
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows 9x/Me/2000/XP
Kategoria:
multimedia inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
10570 (18 w tym miesiącu)
Opis Ferro Cyfrowy Magnetowid 1.7.0.109
 
 
Ferro Cyfrowy Magnetowid przeznaczony jest do nagrywania obrazu i dźwięku oraz do odtwarzania plików multimedialnych. Poprzez zastosowanie do renderowania obrazów wideo, bibliotek DirectX osiągnięto wysoką płynność odtwarzania, która jest dużo większa niż przypadku programów-nakładek na Windows Media Player'a. Płynne powiększanie fragmentów obrazu (zoom), pozwala na dokładniejsze obejrzenie małych, często niewidocznych przy normalnej wielkości obrazu, elementów.

Program umożliwia oglądanie filmów z napisami, które przed nałożeniem na obraz wideo są filtrowane (antialiasing) i wyglądają podobnie jak napisy oglądane w kinie. Posiada mechanizmy, które automatycznie zmieniają czas wyświetlania poszczególnych dialogów, tak by z łatwością można było przeczytać wszystkie napisy.

Posiadając kartę telewizyjną lub inne urządzenie przechwytujące (karta video lub kamera USB) można zapisywać materiał audio-video na dysk twardy. Program współpracuje z blisko 90 modelami tunerów telewizyjnych. Potrafi obsługiwać starsze 16-bitowe sterowniki Video for Windows oraz nowe, szybkie wersje 32-bitowe WDM.

Ważną funkcją programu jest programator, dzięki któremu możemy podobnie jak w tradycyjnym magnetowidzie zaprogramować automatyczne nagrywanie wybranych audycji. Współpraca z aplikacją Program Telewizyjny firmy RAKS umożliwia dodawanie nowych pozycji do programatora za pomocą jednego kliknięcia bez ręcznego ustawiania takich parametrów jak: czas rozpoczęcia audycji, długość czy nazwa stacji.

Obecnie istnieje także możliwość nagrywania audycji radiowych z kompresją mp3 lub DivX Audio.

Ograniczenia wersji testowej:

Czas nagrywania ograniczony do 20 minut.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook