Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » multimedia inne » Ferro CCTV 3.6.2

Ferro CCTV

3.6.2
multimedia inne
Rozmiar:
5.5 MB
Aktualizacja:
11.07.2014
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
multimedia inne
Ocena:
4.5
Oceń:
Pobrano:
13754 (51 w tym miesiącu)
Opis Ferro CCTV 3.6.2
 
 
Ferro CCTV to uniwersalny program do obsługi kamer cyfrowych i analogowych, dzięki któremu małym kosztem zbudujesz własny system monitoringu wideo. Zabezpieczysz mieszkanie, działkę lub samochód pozostawiony na parkingu. Możesz zdalnie kontrolować własną firmę, magazyn, sklep lub biuro. Program Ferro CCTV to profesjonalna ochrona Twojego mienia.

Ferro CCTV pozwala oglądać obraz z dziewięciu kamer i odsłuchiwać dźwięk z dziewięciu mikrofonów. Obrazy i dźwięki mogą być równocześnie zapisywane na dyskach twardych komputera. Stosowany format zapisu - Windows Media Video - wykorzystuje wydajny algorytm kompresji MPEG-4, który eliminuje konieczność stosowania zewnętrznych kodeków (DivX, XVid, H.264).

Ferro CCTV jest wyposażony w detektor ruchu i detektor dźwięku, które włączają nagrywanie tylko wtedy, gdy obiekt znajdujący się w kadrze kamery porusza się lub gdy w pobliżu mikrofonu słychać rozmowę. Dzięki temu, zapisany materiał audiowizualny zawiera tylko te fragmenty, w których "coś się dzieje". W ten sposób zaoszczędzisz miejsce na dysku oraz szybciej przejrzysz pliki z nagraniami. Detekcja działa również z kamerami, które nie posiadają wbudowanych detektorów.

Jako źródło sygnału można stosować popularne kamery internetowe podłączane do komputera poprzez port USB, kamery IP wpinane do sieci LAN (kamery sieciowe), bezprzewodowe kamery IP korzystające z sieci WiFi, wielokanałowe karty DVR lub karty telewizyjne.

Ograniczenia wersji niezarejestrowanej
W wersji niezarejestrowanej (Free) istnieje możliwość podłączenia maksymalnie jednej kamery (obsługi jednego kanału). Wersja niezarejestrowana może być używana tylko w celach niezarobkowych i niekomercyjnych (w celach demonstracyjnych, testowych, dydaktycznych, badawczych oraz domowych).
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook