Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » multimedia inne » Chameleon Volume 1.0.0.132.250

Chameleon Volume

1.0.0.132.250
multimedia inne
Rozmiar:
3.6 MB
Aktualizacja:
24.11.2016
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
multimedia inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
634 (3 w tym miesiącu)
Opis Chameleon Volume 1.0.0.132.250
 
 
Chameleon Volume to darmowy i zarazem prosty w obsłudze program do zarządzania aplikacjami odtwarzającymi różne dźwięki. Program potrafi automatycznie zatrzymać odtwarzanie dźwięku w programie lub w innym uruchomionym odtwarzaczu. Znajdziemy w nim szereg dostępnych opcji pozwalających na wybór odpowiedniego zdarzenia, które mogą między innymi uaktywnić pauzę i zatrzymać odtwarzany dźwięk lub muzykę.

Za pomocą tego programu możemy tak skonfigurować pracę systemu, że w momencie uruchomienia filmu w odtwarzaczu multimedialnym, zatrzyma dźwięk w innej aktywnej aplikacji. Bardzo przydatne narzędzie dla użytkowników, którzy na co dzień mają do czynienia z wieloma aplikacjami odtwarzającymi różne dźwięki.

Na przykład podczas słuchania muzyki w jakimkolwiek odtwarzaczu, włączymy grę komputerową w trybie pełnoekranowym, wtedy program Chameleon Volume automatycznie uaktywni tryb pauzy i wyłączy dźwięk wydobywany z odtwarzacza muzycznego. Aplikacja wstrzymuje również wszystkie wydobywane dźwięki z różnych programów, w momencie gdy ktoś próbuje się skontaktować z użytkownikiem za pośrednictwem komunikatora Skype.

Chameleon Volume obsługuje następujące program: Windows Media Player, AIMP, Winamp, foobar2000, iTunes, KMPlayer, JetAudio, GOM Player oraz Cyberlink PowerDVD.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook