Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » multimedia inne » CamDVR 2.6.1.0

CamDVR

2.6.1.0
multimedia inne
Rozmiar:
9.4 MB
Aktualizacja:
04.04.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
multimedia inne
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
1076 (6 w tym miesiącu)
Opis CamDVR 2.6.1.0
 
 

CamDVR to cyfrowy rejestrator obrazu, współpracujący z niemal wszystkimi urządzeniami wideo. To potężne oprogramowanie, za pomocą którego możemy w prosty sposób przechwytywać obraz wideo przesyłany w czasie rzeczywistym, na przykład z aktywnej kamery zamontowanej w domowym pomieszczeniu lub w innym miejscu publicznym.

Program CamDVR idealnie nadaje się do monitoringu pomieszczenia w budynku lub innej lokacji. Posiada detektor ruchu, a także wykrywa ludzką twarz. Oferuje możliwość automatycznego nagrywania obrazu wideo podczas wykrycia ruchu. Oprócz tego wspiera procesory wielordzeniowe i pozwala na równoległe przetwarzanie.

CamDVR odczytuje również obraz wideo z kamery sieciowej i internetowej, karty do przechwytywania obrazu, a także bez żadnych problemów radzi sobie z odtwarzaniem obrazu przesyłanego strumieniowo (np. YouTube). Nie mogło w nim zabraknąć opcji do normalizacji poziomu dźwięku i obrazu, redukcji szumu, usuwania uszkodzonych pikseli, a nawet do ustawiania poziomu jasności, kontrastu wyświetlanego obrazu.

Uwaga:

Program dostępny jest w wersji próbnej i posiada liczne ograniczenia. Detektor ruchu działa tylko przez 20 minut. Testowa wersja aplikacji pozwala podłączyć maksymalnie 2 kamery w tym samym czasie.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook