Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » multimedia inne » Audials Light 2019

Audials Light

2019
multimedia inne
Rozmiar:
137 MB
Aktualizacja:
12.08.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
multimedia inne
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
4030 (84 w tym miesiącu)
Opis Audials Light 2019
 
 

Audials Light to darmowe centrum multimedialne, oferujące możliwość odsłuchiwania i pobierania muzyki z internetowych rozgłośni radiowych. 

Wystarczy pobrać i zainstalować Audials Light, a po chwili możemy już słuchać dowolnej stacji radiowej oraz oglądać podcasty lub inne materiały wideo (np. Teledyski lub kanały naukowe).

Największym atutem programu Audials Light jest dostęp do najpopularniejszych i najlepszych rozgłośni radiowych z całego świata. Wśród nich ni zabrakło analogowych stacji radiowych oraz internetowych dostępnych tylko w Internecie. Wszystkie stacje zostały posegregowane według gatunku lub kraju, z którego są nadawane. Obecnie dostępnych jest ponad 40 tysięcy stacji radiowych! Nie zabrakło w nich rozgłośni radiowych z naszego kraju. Warto dodać, że istnieje możliwość wyszukiwania stacji posortowanych nie tylko według gatunku, ale i regionu np. z łatwością możemy wyszukać radia nawet ze Szczecina czy Warszawy – wystarczy wybrać odpowiednie województwo.

Program pozwala również na zapisywanie na dysku twardym utworów muzycznych z odtwarzanych rozgłośni radiowych. Ponadto, nie zabrakło w nim dodatkowych funkcji multimedialnych, za pomocą których pobierzemy pliki wideo oraz stworzymy własne centrum multimedialne z utworzonej na dysku plików audio i wideo.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
15 Czerwiec 2016 17:26
Świetny program.
POKAŻ ()

Facebook