Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » multimedia inne » Ashampoo Slideshow Studio HD 4.0.9

Ashampoo Slideshow Studio HD

4.0.9
multimedia inne
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
54 MB
Aktualizacja:
28.01.2019
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
multimedia inne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
10935 (54 w tym miesiącu)
Opis Ashampoo Slideshow Studio HD 4.0.9
 
 

W zaledwie kilku kliknięciach możesz tworzyć spektakularne pokazy wedle własnych upodobań z dowolnych okazji: urodzin, wakacji, czy ślubów. Możesz dodawać muzykę w tle, opisy, podpisy, korzystając z motywów oraz zmieniając dowolnie ustawienia przejść. W Ashampoo Slideshow Studio HD 3 masz możliwość edycji czasu przejść i rodzaju efektu dla każdego kolejnego zdjęcia indywidualnie. Spraw, że Twój pokaz slajdów będzie jeszcze lepiej opisywał zdarzenia Twojego życia, poprzez dodanie napisów na początku i końcu pokazu.

Teraz możesz korzystać z jeszcze większej liczby formatów wyjściowych. Ashampoo Slideshow Studio HD 3 oferuje możliwość zapisu do MPEG-4, MPEG-2 lub formatu zgodnego z serwisem Facebook. Nagraj dysk DVD lub Blu-ray w jakości HD (720p lub 1080p) i wyświetl efekty swojej pracy na telewizorze lub projektorze. Możesz też podzielić się swoimi rezultatami z jeszcze szerszą publicznością. Ashampoo Slideshow Studio HD 3 daje Ci narzędzia do automatycznego dodawania Twoich prac do portalu Youtube.

Edytor slajdów został wyposażony w linię czasu, która graficznie pokazuje wyświetlaną sekwencję. Możesz przemieszczać i edytować komponenty prostą metodą przeciągnij i upuść. Możesz tu zdjęcia obracać, zmienić czas wyświetlania i pokazywać lub ukrywać elementy, które dodałeś, dostosowując indywidualnie efekt pojawiania się i zanikania.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook