Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » multimedia inne » Acoustic Bridge 1.01

Acoustic Bridge

1.01
multimedia inne
Rozmiar:
2.51 MB
Aktualizacja:
23.06.2016
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
multimedia inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1676 (16 w tym miesiącu)
Opis Acoustic Bridge 1.01
 
 
Acoustic Bridge to przydatna aplikacja do przekierowywania dowolnego dźwięku pomiędzy komputerami znajdującymi się w sieci lokalnej lub bezprzewodowej. Przy użyciu tego niewielkiego oprogramowania, możemy w taki sposób przekierować audio na głównym komputerze, że wszystkie jego wydobywane dźwięki będą odtwarzane przez głośniki innego komputera znajdującego się w sieci.  

Obsługa Acoustic Bridge jest banalnie prosta, wystarczy na obydwóch maszynach zainstalować aplikację. Następnie w komputerze, z którego będziemy wysyłać dźwięki należy wpisać odpowiednią nazwę komputera i hasło drugiego komputera (z poziomu programu). Podobnie postępujemy podczas korzystania z komputerów przenośnych typu laptop.

Aplikacja jest bardzo przydatna w momencie, gdy musimy często korzystać z dwóch komputerów znajdujących się w innych pomieszczeniach. Wówczas można program w taki sposób skonfigurować, aby powiadamiał użytkownika w formie dźwięku o nadchodzących wiadomościach lub innych ważnych komunikatach z drugiego komputera. W jego opcjach możemy ustawić poziom buforu i odpowiedni port do synchronizacji dźwięku.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook