Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » modelowanie 3D » DAZ Studio 4.15.0.2

DAZ Studio

4.15.0.2
modelowanie 3D
Rozmiar:
160 MB
Aktualizacja:
14.01.2021
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
modelowanie 3D
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
3322 (150 w tym miesiącu)
Opis DAZ Studio 4.15.0.2
 
 

DAZ Studio to profesjonalne i wielofunkcyjne oprogramowanie do tworzenia i modelowania obiektów 3D. Użytkownicy mogą nie tylko modelować obiekty w trójwymiarze, ale również tworzyć zaawansowane animacje i cyfrowe ilustracje.

Korzystając z programu DAZ Studio możemy tworzyć dowolne elementy w trójwymiarze, awatary do gier komputerowych oraz inne obiekty graficzne. Oprócz tego oprogramowanie idealnie nadaje się do tworzenia ilustracji do książek, komiksów czy powieści graficznych.

DAZ Studio pozwoli nam zaprojektować takie elementy jak pojazdy, awatary, zwierzęta, elementy związane ze środowiskiem i scenerią. Wszystkie tworzone elementy graficzne mogą zostać wyrenderowane programowo lub przy użyciu biblioteki OpenGL.

Uwaga:

Program dostępny jest za darmo, ale wymaga założenia bezpłatnego konta użytkownika na stronie producenta. Dane użytkownika będą niezbędne przy pierwszym uruchomieniu aplikacji. 

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
06 Sierpień 2018 20:19
Wszystko pięknie tylko że importuje wyłącznie obiekty 3D z płatnych programów. Rejestracja u producenta dla klucza. Polecam wer. 4.5
POKAŻ ()

Facebook