Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » modelowanie 3D » Aartform Curvy 3D 3.0

Aartform Curvy 3D

3.0
modelowanie 3D
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
32.5 MB
Aktualizacja:
14.11.2013
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
modelowanie 3D
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1406 (7 w tym miesiącu)
Opis Aartform Curvy 3D 3.0
 
 

Aartform Curvy 3D to innowacyjne i proste w obsłudze oprogramowanie do modelowania w 3D. Aplikacja posiada prosty i bardzo czytelny interfejs i pozwala szybko naszkicować i utworzyć naturalne obiekty bezpośrednio w trójwymiarze. Aplikacja przeznaczona jest zarówno dla początkujących, jak i również dla zaawansowanych użytkowników.

Korzystając z programu Aartform Curvy 3D można tworzyć różne obiekty i modele w pełnym trówymiarze. Użytkownicy mogą utworzyć rzeźby, pomniki, a także nawet naszkicować twarze i pełne postacie. Oprócz tego pozwala malować utworzone obiekty trójwymiarowe przy użyciu farby, pędzli i innych narzędzi malarskich. Program oferuje możliwość malowania w widoku tekstur dwu lub trójwymiarowych.

Aartform Curvy 3D posiada różne kształty pędzla, kroplomierze, szczotki i wiele innych narzędzi, które wspomogą użytkownikowi zamalować dowolny obiekt. Wszystkie utworzone elementy graficzne (modele, tekstury itp), można w prosty i szybki sposób wyeksportować i wykorzystać w innych programach graficznych, wyspecjalizowanych na przykład przy tworzeniu gier wideo.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook