Instalki.pl » Programy » Windows » Nauka i edukacja » matematyka » Wolfram Mathematica 13.1.0

Wolfram Mathematica

13.1.0
matematyka
Rozmiar:
4 GB
Aktualizacja:
30.06.2022
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
matematyka
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
6855 (135 w tym miesiącu)
Opis Wolfram Mathematica 13.1.0
 
 

Wolfram Mathematica jest bardzo rozbudowanym środowiskiem pozwalającym prowadzić obliczenia począwszy na prostej arytmetyce, kończąc na matematyce wyższej. Jego historia sięga aż 20 lat wstecz, co przekłada się na niezwykle bogatą funkcjonalność.

Z bogatego zestawu możliwości, jakimi dysponuje pakiet, skorzystają nie tylko studenci, ale także inżynierowie pracujący nad zaawansowanymi projektami z wielu gałęzi przemysłu. Program umożliwia tworzenie statycznych raportów czy też prezentacji, które możemy odtwarzać za pomocą wbudowanego odtwarzacza Wolfram CDF Player.

Mathematica łączy w sobie silnik obliczeniowy, środowisko programistyczne, system tworzenia dokumentacji i łączności z innymi aplikacjami. Oprogramowanie prezentuje wyniki obliczeń w bardzo kompleksowy sposób. W rezultacie otrzymujemy wiele metod rozwiązania danego problemu, szczegółową reprezentację graficzną 2D oraz 3D oraz cały tok obliczeń „krok po kroku”.

Warto wspomnieć, że Mathematica jest w stanie wygenerować kod źródłowy w języku C, który możemy kompilować do plików wykonywalnych.

Uwaga!
W celu pobrania i otrzymania klucza aktywacyjnego, należy zarejestrować się na stronie producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook