Instalki.pl » Programy » Windows » Nauka i edukacja » matematyka » MATLAB R2021b

MATLAB

R2021b
matematyka
Rozmiar:
3.5 GB
Aktualizacja:
23.09.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
matematyka
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
9121 (124 w tym miesiącu)
Opis MATLAB R2021b
 
 

MATLAB to środowisko do przeprowadzania skomplikowanych obliczeń matematycznych, tworzenia algorytmów, analizy danych czy wizualizacji. MATLAB znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach jak telekomunikacja, matematyka finansowa, projektowanie układów sterowania, przetwarzanie obrazów i sygnałów.

Środowisko posiada swój zintegrowany język programowania wysokiego poziomu, co znacznie ułatwia pracę na macierzach, wektorach czy strukturach. Język oferuje wszystkie funkcje, jakie spotkamy w standardowych technologiach jak pętle, wyrażenia warunkowe, struktury danych, klasy. Gotowy kod zintegrujemy z C oraz Java.

MATLAB posiada obszerny zestaw funkcji obliczeniowych z algebry liniowej, statystyki, analizy częstotliwościowej, optymalizacji. Nie zabrakło również narzędzia do tworzenia GUI.

Oprogramowanie umożliwia eksportowanie zarówno pojedynczych wykresów jak i kompletnych raportów z przeprowadzanych obliczeń do formatów HTML, Word, LaTEX, PDF.

Uwaga!
Oprogramowanie dostępne jest w 30-dniowej wersji testowej. W celu pobrania, należy zarejestrować się na stronie producenta.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook