Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » księgowość » R2księga 10.32.2

R2księga

10.32.2
księgowość
Rozmiar:
77 MB
Aktualizacja:
22.01.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
księgowość
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1381 (13 w tym miesiącu)
Opis R2księga 10.32.2
 
 

R2księga to rozbudowany program księgowy do kompleksowego prowadzenia księgowości w małej lub średniej firmie lub w biurze rachunkowym. Użytkownicy programu mogą prowadzić księgowość w formie księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtowej ewidencji przychodów. Zawiera on wiele modułów dodatkowych, pozwalających na prowadzenie wszystkich wymaganych ewidencji oraz na pełne rozliczenie firmy i jej właścicieli z urzędem skarbowym.

R2księga oferuje:

  • kompletne rozliczenie z urzędem skarbowym,
  • szybkie wprowadzanie danych,
  • wszystkie wymagane ewidencje i rejestry,
  • deklaracje zgłoszeniowe i rozliczeniowe,
  • transakcje i rozliczenia walutowe.


R2księga to idealne oprogramowanie do prowadzenia Księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie księgi dla wszystkich firm, automatyczne porządkowanie wpisów oraz drukowanie kolumn księgi na jednej kartce A4. Służy również do ewidencji VAT sprzedaży i zakupów, wydruku deklaracji i e-Deklaracji. Oprócz tego został wyposażony w dodatkowe moduły, umożliwiające prowadzenie kas, księgowanie wpłat, a także oferują dostęp do ewidencji rozrachunków z kontrahentem. Pozwala też wykonywać przelewy do ZUS i urzędu skarbowego.

PROMOCJA na START: Jeśli księgujesz miesięcznie nie więcej niż 5 wpisów, możesz bezpłatnie używać programu R2księga. Jeśli nie przekroczysz opisanych limitów, to wersja testowa będzie działać jak pełnowartościowy program, bez żadnych ograniczeń czasowych.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook