Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » księgowość » ++Przelewy 2008

++Przelewy

2008
księgowość
Rozmiar:
2.2 MB
Aktualizacja:
09.04.2010
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows 2000/XP/Vista
Kategoria:
księgowość
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2672 (36 w tym miesiącu)
Opis ++Przelewy 2008
 
 
++Przelewy 2008 program przeznaczony do drukowania formularzy przelewów bankowych, w tym przelewów ZUS i podatkowych. Program może drukować różne wzory przelewów, drukować dane w kratkach lub z ich pominięciem. Możliwe jest także drukowanie pustych formularzy przelewów w celu ich ręcznego wypełnienia. Program ++Przelewy 2008 zawiera wbudowaną kartotekę kontrahentów i pracowników, dzięki którym możliwe jest szybkie wypełnianie formularzy.

Z programu ++Przelewy 2008 korzystać mogą zaawansowani i początkujący użytkownicy komputerów. Interfejs graficzny został zaprojektowany tak, aby każdy użytkownik mógł zaraz po instalacji programu drukować pierwsze formularze. Program umożliwia szybkie wyszukiwanie i wgląd w bazę danych przelewów. Użytkownik może jednym kliknięciem wyselekcjonować interesujące go rekordy np. przelewy do ZUS z bieżącego roku. Aplikacja umożliwia podgląd i wydruk wszystkich formularzy przelewów zapisanych w bazie danych. Każdy z przelewów można zapisać w formacie PDF.

Program charakteryzuje się bardzo małymi wymaganiami sprzętowymi. Instalator zajmuje mniej niż 3 MB a po instalacji nie więcej niż 10 MB na dysku twardym i jest to kompletna, niezależna aplikacja.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook