Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » księgowość » Faktura RR Small Business 1.0.16.2

Faktura RR Small Business

1.0.16.2
księgowość
Rozmiar:
4.05 MB
Aktualizacja:
25.04.2013
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
księgowość
Ocena:
4.7
Oceń:
Pobrano:
3527 (20 w tym miesiącu)
Opis Faktura RR Small Business 1.0.16.2
 
 

Faktura RR Small Business to program do Faktur RR zakupu produktów od rolników ryczałtowych Aplikacja służy do wystawiania Faktur RR. Stworzony z myślą o firmach, które prowadzą skup towarów od rolników. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, dodatkowo wylicza automatycznie wpłaty na fundusz promocji.

W programie możemy zarządzać utworzonymi dokumentami (edytować, wyświetlać i usuwać), a także wystawiać faktur Fakturę korygująca do faktury VAT. Faktura RR Small Business posiada czytelny i w pełni funkcjonalny interfejs użytkownika, w którym znajdziemy różne funkcje i opcje przeznaczone do tworzenia faktur RR, zarządzania towarami, usługami i klientami oraz odczytywać najważniejsze informacje o naszej firmie.

Oprócz tego Faktura RR Small Business posiada przydatną zakładkę - Słowniki, w której możemy dostosować program do swoich potrzeb. Użytkownicy mogą w niej dodawać nowe rejestry dokumentów, tworzyć grupy klientów i towarów oraz producentów. Nie zabrakło również narzędzia do tworzenia zestawień pobranych kwot na fundusz.

Zmiany:

[wersja 1.0.16.1]

- Zestawienie pobranych kwot na fundusz

- dodano korektę faktury

- drobne zmiany.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
21 Luty 2022 10:04
Dobry do wystawiania faktur rr.
POKAŻ ()

Facebook