tsMuxeR

2.6.12
konwersja audio video
Rozmiar:
2.7 MB
Aktualizacja:
20.01.2014
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
34738 (62 w tym miesiącu)
Opis tsMuxeR 2.6.12
 
 

tsMuxeR to cenione i darmowe narzędzie do zmiany formatu plików wideo. Oprogramowanie umożliwia tworzenie plików TS, Blu-ray i M2TS z filmów zakodowanych w H.264, Microsoft VC-1, MPEG-2. Aplikacja wspiera kodeki audio: AAC; AC3 / E-AC3(DD+); Dolby True HD; DTS/ DTS-HD; LPCM. Ponadto tsMuxeR wspiera napisy w formacie SRT.

tsMuxeR jest jednym z najszybszych narzędzi do muxowania/remuxowania materiałów wideo. Aplikacja doskonale nadaje się do konwersji filmów do formatów obsługiwanych przez konsolę Playstation 3 oraz innych odtwarzaczach wspierających pliki TS, Blu-ray i M2TS.

W programie możemy dzielić filmy na części lub łączyć je w jeden duży plik multimedialny. Istnieje również możliwość wycinania zbędnych fragmentów z dowolnego materiału wideo, regulowania prędkości odtwarzania FPS, a także przeprowadzanie ekstracji kodeków Audio (np. DTS do DTS-HD).

tsMuxeR oferuje dodatkowe funkcje do wykrywania opóźnień dźwięków dla źródeł TS/M2TS/MPG/VOB i konwertowania LPCM do WAVE i odwrotnie. Na szczególną uwagę zasługuje dodawanie i modyfikowanie napisów SRT – zmiana czcionki, koloru, rozmiaru itp.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook